Season:  Competition:


11 November 2018
All England Cup
HOME AND BARGAIN
0 1SOUTHWICK FC

Line-upTeam Sheet
Premier Division
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
5 1THE LANSDOWNE FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FORESTERS FC
1 6SILKSWORTH CW FC (SUN)
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
1 8HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
REDHOUSE LAST ORDERS FC
3 2STELLA DONS FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
First Division
GRANGE PARK FC
3 3ASHBROOKE HENDON FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
PORT OF CALL FC
8 1THE STELLA FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
THE STACKYARD FC
3 0PENNYWELL COMRADES FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON SKY LOUNGE FC
0 2HERRINGTON CW FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
4 2WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
Colin Stores
Line-upTeam Sheet
Second Division
THE GRANGE FC
2 4THE BOARD INN FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
MYERS FC
2 7RYHOPE CW (SUN)
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
REDHOUSE FC
2 1KINGS ARMS FC
Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FC
5 2PARK VIEW FC
John McDowell
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ATHLETIC FC
1 2THE VICTORY CLUB
John Harkess
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON NEW TAVERN FC
3 5QUEEN VIC FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
Third Division
GRINDON BROADWAY SOCIAL CLUB FC
2 9PENSHAW CC FC
Alex Atchison
Line-upTeam Sheet
ODDIES FC
7 2SUNDERLAND NORTH FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
2 4MILLVIEW CIU FC
Andrew McDonnell
Line-upTeam Sheet
WITHERWACK FC
1 2LAKESIDE SSC FC
Ray Dobson
Line-upTeam Sheet
WEAR UNITED FC
6 3MILLFIELD FREE GARDENERS FC
Colin Stores
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
AFC HOUGHTON
5 1WHITBURN PANTHERS FC
Fatai Balogun
Line-upTeam Sheet
THE CARPET CENTRES ELITE FC
4 2WASHINGTON DUKE FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON CHERRY TREE FC
2 1VELOCITY THE BURTON HOUSE FC
Adam Crowe
Line-upTeam Sheet
ASHBROOKE ROSEDENE FC
8 1WASHINGTON UNITED FC
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON NORTH BIDDICK SOCIAL FC
1 8HALL FARM DOXY LAD FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
04 November 2018
Billy Pemberton Memorial Cup Quarter Final.
PARK VIEW FC
8 2THE CARPET CENTRES ELITE FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
THE GRANGE FC
1 4ASHBROOKE ROSEDENE FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FC
Pens 8-7
3 3PENSHAW CC FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
Joe Holborn Memorial Cup spons by RCA G Florist.
HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
3 1THE LANSDOWNE FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
STELLA DONS FC
3 1SILKSWORTH CW FC (SUN)
Micheal Anthony Crowe
Line-upTeam Sheet
THE STACKYARD FC
1 3PENNYWELL COMRADES FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
THORNEY CLOSE INN FC
1 11SOUTHWICK FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
Premier Division
SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
1 4RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
Greame Fyvie
Line-upTeam Sheet
REDHOUSE LAST ORDERS FC
4 3RYHOPE FORESTERS FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
First Division
WASHINGTON SKY LOUNGE FC
1 3PORT OF CALL FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
4 1THE STELLA FC
Ray Dobson
Line-upTeam Sheet
ASHBROOKE HENDON FC
1 3WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
Second Division
RYHOPE CW (SUN)
2 0REDHOUSE FC
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
THE BOARD INN FC
0 1MYERS FC
John McDowell
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON NEW TAVERN FC
2 3THE VICTORY CLUB
Andrew McDonnell
Line-upTeam Sheet
Third Division
MILLVIEW CIU FC
4 0MILLFIELD FREE GARDENERS FC
Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
ODDIES FC
2 5LAKESIDE SSC FC
Adam Crowe
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND NORTH FC
4 1GRINDON BROADWAY SOCIAL CLUB FC
Joe Wilson
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
3 2WITHERWACK FC
Fatai Balogun
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
WASHINGTON DUKE FC
2 1HALL FARM DOXY LAD FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON NORTH BIDDICK SOCIAL FC
3 4WASHINGTON CHERRY TREE FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON UNITED FC
4 1AFC HOUGHTON
John Harkess
Line-upTeam Sheet
WHITBURN PANTHERS FC
4 4VELOCITY THE BURTON HOUSE FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
Total Sport Challenge Trophy
NEW TOWN FC
3 2WASHINGTON ATHLETIC FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
01 November 2018
Second Division
RYHOPE FC
3 4THE BOARD INN FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
28 October 2018
Durham County Sunday Cup
Gateshead Belle Vue
2 5SOUTHWICK FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Hartlepool Throston Wanderers
0 2STELLA DONS FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
4 0Billingham The Lion
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Langley Park
3 4RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Norton George and Dragon
2 1THE CARPET CENTRES ELITE FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH CW FC (SUN)
Pens 3-1
4 4WEST AUCKLAND THE CLUB
County Appointed
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
0 8DAWDON FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
THE LANSDOWNE FC
1 2Jarrow Greyhound
County Appointed
Line-upTeam Sheet
THE STACKYARD FC
1 4FERRYHILL CELTIC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
THE STELLA FC
4 6CONSETT TOP CLUB
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
NEW TOWN FC
3 4RYHOPE FORESTERS FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
First Division
WASHINGTON SKY LOUNGE FC
3 1ASHBROOKE HENDON FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
PENNYWELL COMRADES FC
6 1THORNEY CLOSE INN FC
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
5 3PORT OF CALL FC
Greame Fyvie
Line-upTeam Sheet
WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
3 4HERRINGTON CW FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
Second Division
QUEEN VIC FC
4 2PARK VIEW FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
THE GRANGE FC
1 5RYHOPE FC
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
REDHOUSE FC
1 2THE VICTORY CLUB
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
RYHOPE CW (SUN)
0 0KINGS ARMS FC
Gregg Hargrave
Line-upTeam Sheet
THE BOARD INN FC
5 1WASHINGTON NEW TAVERN FC
Ray Dobson
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ATHLETIC FC
3 2MYERS FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
Third Division
GRINDON BROADWAY SOCIAL CLUB FC
3 6LAKESIDE SSC FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
MILLVIEW CIU FC
1 4ODDIES FC
Joe Wilson
Line-upTeam Sheet
PENSHAW CC FC
1 0WEAR UNITED FC
John McDowell
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
3 1MILLFIELD FREE GARDENERS FC
Alex Atchison
Line-upTeam Sheet
WITHERWACK FC
1 1SUNDERLAND NORTH FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
WASHINGTON NORTH BIDDICK SOCIAL FC
4 7WASHINGTON DUKE FC
Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
VELOCITY THE BURTON HOUSE FC
3 1WASHINGTON UNITED FC
Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON CHERRY TREE FC
4 3WHITBURN PANTHERS FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
ASHBROOKE ROSEDENE FC
4 1HALL FARM DOXY LAD FC
Adam Crowe
Line-upTeam Sheet
21 October 2018
Billy Pemberton Memorial Cup 1st Rnd.
KINGS ARMS FC
6 0MILLVIEW CIU FC
Colin Archbold
Line-upTeam Sheet
Billy Pemberton Memorial Cup 2nd Round.
LAKESIDE SSC FC
2 5RYHOPE FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
THE BOARD INN FC
4 3WASHINGTON UNITED FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
THE CARPET CENTRES ELITE FC
7 1MYERS FC
Ian Quinn
Line-upTeam Sheet
THE VICTORY CLUB
2 3ASHBROOKE ROSEDENE FC
Fatai Balogun
Line-upTeam Sheet
VELOCITY THE BURTON HOUSE FC
0 4PENSHAW CC FC
Gavin Sloanes
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ATHLETIC FC
3 5PARK VIEW FC

Line-upTeam Sheet
WASHINGTON CHERRY TREE FC
0 9THE GRANGE FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
Joe Holborn Memorial Cup spons by RCA G Florist.
HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
5 1GRANGE PARK FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
NEW TOWN FC
1 2THE STACKYARD FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH CW FC (SUN)
2 1WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
SOUTHWICK FC
9 3HERRINGTON CW FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
3 4PENNYWELL COMRADES FC
Colin Stores
Line-upTeam Sheet
THE LANSDOWNE FC
7 1REDHOUSE LAST ORDERS FC
Gregg Hargrave
Line-upTeam Sheet
ASHBROOKE HENDON FC
Pens 5-6
1 1THORNEY CLOSE INN FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
Premier Division
RYHOPE FORESTERS FC
0 8RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
First Division
WASHINGTON SKY LOUNGE FC
6 1WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
THE STELLA FC
1 3PORT OF CALL FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
Second Division
REDHOUSE FC
3 5WASHINGTON NEW TAVERN FC
Micheal Anthony Crowe
Line-upTeam Sheet
Third Division
MILLFIELD FREE GARDENERS FC
0 3WEAR UNITED FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
5 4GRINDON BROADWAY SOCIAL CLUB FC
Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
WITHERWACK FC
0 9ODDIES FC
Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
HALL FARM DOXY LAD FC
7 2AFC HOUGHTON
John Harkess
Line-upTeam Sheet
WHITBURN PANTHERS FC
4 1WASHINGTON NORTH BIDDICK SOCIAL FC
Joe Wilson
Line-upTeam Sheet
Total Sport Challenge Trophy
QUEEN VIC FC
5 3RYHOPE CW (SUN)
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
18 October 2018
Second Division
RYHOPE CW (SUN)
0 1THE BOARD INN FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
14 October 2018
League Cup Quarter Final sponsered by Specsavers.
WEAR UNITED FC
0 11THE LANSDOWNE FC
Micheal Anthony Crowe
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON SKY LOUNGE FC
2 6SILKSWORTH CW FC (SUN)
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
3 1THE STACKYARD FC
Ian Quinn
Line-upTeam Sheet
SOUTHWICK FC
2 1GRANGE PARK FC
Gavin Sloanes
Line-upTeam Sheet
Premier Division
REDHOUSE LAST ORDERS FC
2 4NEW TOWN FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
2 1STELLA DONS FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
4 6RYHOPE FORESTERS FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
First Division
THORNEY CLOSE INN FC
4 1ASHBROOKE HENDON FC
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
HERRINGTON CW FC
1 5PENNYWELL COMRADES FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
PORT OF CALL FC
2 8WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
Second Division
THE VICTORY CLUB
3 3WASHINGTON ATHLETIC FC
Joe Wilson
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON NEW TAVERN FC
1 3PARK VIEW FC
Karl Barron
Line-upTeam Sheet
KINGS ARMS FC
2 0REDHOUSE FC
John McDowell
Line-upTeam Sheet
QUEEN VIC FC
1 2THE BOARD INN FC
Paul Howe
Line-upTeam Sheet
THE GRANGE FC
9 4MYERS FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
Third Division
GRINDON BROADWAY SOCIAL CLUB FC
3 5MILLFIELD FREE GARDENERS FC
Fatai Balogun
Line-upTeam Sheet
MILLVIEW CIU FC
3 0SUNDERLAND NORTH FC
Andrew McDonnell
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
2 3LAKESIDE SSC FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
WITHERWACK FC
1 9PENSHAW CC FC
Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
WASHINGTON NORTH BIDDICK SOCIAL FC
4 6VELOCITY THE BURTON HOUSE FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON UNITED FC
1 0WASHINGTON CHERRY TREE FC
Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
AFC HOUGHTON
4 7WASHINGTON DUKE FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
HALL FARM DOXY LAD FC
0 0THE CARPET CENTRES ELITE FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
WHITBURN PANTHERS FC
0 6ASHBROOKE ROSEDENE FC
Alex Atchison
Line-upTeam Sheet
Total Sport Challenge Trophy
ODDIES FC
4 3THE STELLA FC
Adam Crowe
Line-upTeam Sheet
07 October 2018
Durham County Sunday Cup
Billingham The Lion
Pens 5-4
3 3RYHOPE FORESTERS FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Bowes
3 2HERRINGTON CW FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
COXHOE RED LION
5 2LAKESIDE SSC FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
FERRYHILL COMMUNITY HUB
2 3THE STACKYARD FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Gateshead A1 Allerdene
4 2PORT OF CALL FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
MYERS FC
1 2WASHINGTON WESTWOOD
County Appointed
Line-upTeam Sheet
RYHOPE CW (SUN)
1 8HARTLEPOOL TRAVELLERS REST
County Appointed
Line-upTeam Sheet
THE CARPET CENTRES ELITE FC
Pens 4-3
0 0COUNDON MINERS ARMS
County Appointed
Line-upTeam Sheet
THE LANSDOWNE FC
2 1HARTLEPOOL 3 LIONS
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
NEW TOWN FC
0 5HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
SOUTHWICK FC
3 2RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
Gavin Sloanes
Line-upTeam Sheet
STELLA DONS FC
1 2SILKSWORTH CW FC (SUN)
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
4 1REDHOUSE LAST ORDERS FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
First Division
ASHBROOKE HENDON FC
0 6GRANGE PARK FC
Gregg Hargrave
Line-upTeam Sheet
THE STELLA FC
2 0WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
THORNEY CLOSE INN FC
7 4WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
Greame Fyvie
Line-upTeam Sheet
Second Division
THE GRANGE FC
2 3KINGS ARMS FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
REDHOUSE FC
2 2THE BOARD INN FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FC
5 2WASHINGTON NEW TAVERN FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ATHLETIC FC
5 6QUEEN VIC FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
PARK VIEW FC
2 0THE VICTORY CLUB
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
Third Division
ODDIES FC
9 1GRINDON BROADWAY SOCIAL CLUB FC
Jamie Snowdon
Line-upTeam Sheet
PENSHAW CC FC
4 0MILLFIELD FREE GARDENERS FC
Fatai Balogun
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND NORTH FC
0 3WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
George Drennan
Line-upTeam Sheet
WITHERWACK FC
0 8MILLVIEW CIU FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
HALL FARM DOXY LAD FC
3 1WASHINGTON NORTH BIDDICK SOCIAL FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
VELOCITY THE BURTON HOUSE FC
0 5ASHBROOKE ROSEDENE FC
Ray Dobson
Line-upTeam Sheet
WHITBURN PANTHERS FC
3 2WASHINGTON UNITED FC
Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON DUKE FC
3 4WASHINGTON CHERRY TREE FC
Paul Howe
Line-upTeam Sheet
Total Sport Challenge Trophy
WEAR UNITED FC
0 9PENNYWELL COMRADES FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
30 September 2018
Billy Pemberton Memorial Cup 1st Rnd.
LAKESIDE SSC FC
5 3WEAR UNITED FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
QUEEN VIC FC
Pens 4-3
3 3ODDIES FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON NORTH BIDDICK SOCIAL FC
0 10PARK VIEW FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
AFC HOUGHTON
0 5RYHOPE FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
HALL FARM DOXY LAD FC
AET Pens 3-4
1 1WASHINGTON UNITED FC
Jamie Snowdon
Line-upTeam Sheet
REDHOUSE FC
1 4THE GRANGE FC
Colin Archbold
Line-upTeam Sheet
RYHOPE CW (SUN)
1 6THE VICTORY CLUB
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND NORTH FC
Pens 3-4
1 1WASHINGTON CHERRY TREE FC
Ian Quinn
Line-upTeam Sheet
VELOCITY THE BURTON HOUSE FC
Pens 5-4
2 2GRINDON BROADWAY SOCIAL CLUB FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON NEW TAVERN FC
2 8MYERS FC
Derrick Callaghan
Line-upTeam Sheet
WHITBURN PANTHERS FC
0 11WASHINGTON ATHLETIC FC
Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
WITHERWACK FC
1 5PENSHAW CC FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
ASHBROOKE ROSEDENE FC
10 1WASHINGTON DUKE FC
Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
Joe Holborn Memorial Cup 1st Rnd
WASHINGTON SKY LOUNGE FC
0 6SOUTHWICK FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
PENNYWELL COMRADES FC
5 1THE STELLA FC
Colin Stores
Line-upTeam Sheet
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
Pens 2-4
3 3GRANGE PARK FC
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH CW FC (SUN)
4 3RYHOPE FORESTERS FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
Pens 4-5
4 4THE STACKYARD FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
THORNEY CLOSE INN FC
6 1PORT OF CALL FC
John McDowell
Line-upTeam Sheet
Premier Division
NEW TOWN FC
2 0SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
Joe Wilson
Line-upTeam Sheet
HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
1 4STELLA DONS FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
THE LANSDOWNE FC
1 0REDHOUSE LAST ORDERS FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
First Division
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
4 6HERRINGTON CW FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
23 September 2018
League Cup 3rd Round Sponsored by Specsavers.
ASHBROOKE HENDON FC
1 8THE LANSDOWNE FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
WEAR UNITED FC
Pens 4-2
1 1WHITBURN PANTHERS FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
5 0ASHBROOKE ROSEDENE FC
Ian Quinn
Line-upTeam Sheet
PENNYWELL COMRADES FC
1 6SOUTHWICK FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FORESTERS FC
4 5WASHINGTON SKY LOUNGE FC
Greame Fyvie
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH CW FC (SUN)
4 3THE BOARD INN FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
2 6THE STACKYARD FC
Gary Hargrave
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON NEW TAVERN FC
1 6GRANGE PARK FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
Premier Division
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
9 0NEW TOWN FC
Micheal Anthony Crowe
Line-upTeam Sheet
STELLA DONS FC
2 1REDHOUSE LAST ORDERS FC
Gregg Hargrave
Line-upTeam Sheet
First Division
HERRINGTON CW FC
4 5PORT OF CALL FC
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
THE STELLA FC
2 2THORNEY CLOSE INN FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
Second Division
KINGS ARMS FC
9 1RYHOPE FC
Colin Archbold
Line-upTeam Sheet
QUEEN VIC FC
8 1RYHOPE CW (SUN)
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
REDHOUSE FC
1 2WASHINGTON ATHLETIC FC
Paul Howe
Line-upTeam Sheet
THE VICTORY CLUB
3 4MYERS FC
Jamie Snowdon
Line-upTeam Sheet
Third Division
GRINDON BROADWAY SOCIAL CLUB FC
3 2MILLVIEW CIU FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND NORTH FC
1 4LAKESIDE SSC FC
Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
1 8ODDIES FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
MILLFIELD FREE GARDENERS FC
2 0WITHERWACK FC
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
THE CARPET CENTRES ELITE FC
2 1WASHINGTON UNITED FC
Derrick Callaghan
Line-upTeam Sheet
AFC HOUGHTON
1 4HALL FARM DOXY LAD FC
Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
VELOCITY THE BURTON HOUSE FC
7 2WASHINGTON NORTH BIDDICK SOCIAL FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON CHERRY TREE FC
1 5WASHINGTON DUKE FC
Colin Stores
Line-upTeam Sheet
16 September 2018
Billy Pemberton Memorial Cup 1st Rnd.
MILLFIELD FREE GARDENERS FC
1 4THE BOARD INN FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
Durham County Sunday Cup
WASHINGTON SKY LOUNGE FC
0 6RYHOPE FORESTERS FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
AFC HOUGHTON
Pens 4-5
2 2LAKESIDE SSC FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
COUNDON MINERS ARMS
5 0MILLVIEW CIU FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
FERRYHILL COMMUNITY HUB
5 1RYHOPE FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
HARTLEPOOL THE POT HOUSE
0 4THE LANSDOWNE FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
MIDDLESTONE MOOR MASONS ARMS
4 1NEW TOWN FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
MYERS FC
5 1CHESTER LE STREET HILDA PARK FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
NEWTOWN AYCLIFFE SPORTS CLUB FC
2 1WEAR UNITED FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
ODDIES FC
1 2Peterlee The Hearts
Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
Seaton Carew u19s
Pens 4-2
0 0KINGS ARMS FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Sherburn ( Sun )
5 1THORNEY CLOSE INN FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Shotton Comrades FC
4 1PARK VIEW FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Staindrop
3 6PORT OF CALL FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
THE CARPET CENTRES ELITE FC
4 3REDHOUSE LAST ORDERS FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
THE VICTORY CLUB
0 1Jarrow Greyhound
County Appointed
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ATHLETIC FC
1 6HERRINGTON CW FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
Pens 2-4
3 3RYHOPE CW (SUN)
County Appointed
Line-upTeam Sheet
THE STACKYARD FC
6 0Hartlepool Snooker Centre
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
2 1HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH CW FC (SUN)
0 4SOUTHWICK FC
Gavin Sloanes
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
1 9STELLA DONS FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
First Division
GRANGE PARK FC
1 3PENNYWELL COMRADES FC
Ian Quinn
Line-upTeam Sheet
THE STELLA FC
1 6WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
Ian Quinn
Line-upTeam Sheet
Second Division
QUEEN VIC FC
2 2REDHOUSE FC
Derrick Callaghan
Line-upTeam Sheet
THE GRANGE FC
4 3WASHINGTON NEW TAVERN FC
Jamie Snowdon
Line-upTeam Sheet
Third Division
GRINDON BROADWAY SOCIAL CLUB FC
3 4WITHERWACK FC
Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
PENSHAW CC FC
2 1SUNDERLAND NORTH FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
WASHINGTON NORTH BIDDICK SOCIAL FC
1 3WHITBURN PANTHERS FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON UNITED FC
0 4ASHBROOKE ROSEDENE FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
VELOCITY THE BURTON HOUSE FC
3 3WASHINGTON DUKE FC
Alex Atchison
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON CHERRY TREE FC
0 7HALL FARM DOXY LAD FC
Paul Howe
Line-upTeam Sheet
09 September 2018
Billy Pemberton Memorial Cup 1st Rnd.
THE CARPET CENTRES ELITE FC
3 1WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
Ian Quinn
Line-upTeam Sheet
League Cup 2nd Round Spons by Specsavers.
ASHBROOKE HENDON FC
6 2WASHINGTON CHERRY TREE FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
THE STACKYARD FC
Pens 3-2
3 3RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
Karl Barron
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON SKY LOUNGE FC
3 1PORT OF CALL FC
Gavin Sloanes
Line-upTeam Sheet
GRINDON BROADWAY SOCIAL CLUB FC
0 6ASHBROOKE ROSEDENE FC
Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
MILLVIEW CIU FC
2 5THE BOARD INN FC
Paul Howe
Line-upTeam Sheet
NEW TOWN FC
1 5GRANGE PARK FC
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
PENNYWELL COMRADES FC
6 0PENSHAW CC FC
Jack Barrow
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FORESTERS FC
5 1REDHOUSE FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
SOUTHWICK FC
9 2THORNEY CLOSE INN FC
Greame Fyvie
Line-upTeam Sheet
STELLA DONS FC
1 2SILKSWORTH CW FC (SUN)
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
4 2MILLFIELD FREE GARDENERS FC
Derrick Callaghan
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON NEW TAVERN FC
Pens 5-4
2 2WITHERWACK FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
WHITBURN PANTHERS FC
Pens 3-1
1 1SUNDERLAND NORTH FC
Joe Wilson
Line-upTeam Sheet
THE STELLA FC
2 3WEAR UNITED FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
Premier Division
HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
3 1SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
Second Division
KINGS ARMS FC
3 9QUEEN VIC FC
Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FC
0 3WASHINGTON ATHLETIC FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
THE VICTORY CLUB
2 1THE GRANGE FC
John McDowell
Line-upTeam Sheet
PARK VIEW FC
2 2RYHOPE CW (SUN)
Colin Stores
Line-upTeam Sheet
Third Division
LAKESIDE SSC FC
3 4ODDIES FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
AFC HOUGHTON
1 0WASHINGTON UNITED FC
Ray Dobson
Line-upTeam Sheet
HALL FARM DOXY LAD FC
7 0VELOCITY THE BURTON HOUSE FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON DUKE FC
4 4WASHINGTON NORTH BIDDICK SOCIAL FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
Total Sport Challenge Trophy
HERRINGTON CW FC
4 6REDHOUSE LAST ORDERS FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
02 September 2018
Durham County Sunday Cup
Boldon FC
1 5WASHINGTON ATHLETIC FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
COUNDON MINERS ARMS
3 2THE GRANGE FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Gateshead Leam Lane WMC
8 1PENNYWELL COMRADES FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
GRINDON BROADWAY SOCIAL CLUB FC
0 10NEW TOWN FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Hartlepool 3 Lions Sports Dome FC
3 2REDHOUSE FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
HERRINGTON CW FC
Pens 8-7
2 2Hetton Social FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FORESTERS FC
7 2LANCHESTER CC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND NORTH FC
0 7STILLINGTON THE ROYAL
County Appointed
Line-upTeam Sheet
THE BOARD INN FC
1 3Birtley The Hanlon FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
4 2KIRK MERRINGTON HALF MOON FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
WITTON PARK ROSE AND CROWN
5 0WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
QUEEN VIC FC
2 9Hartlepool Throston Wanderers
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
SILKSWORTH CW FC (SUN)
0 3HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
STELLA DONS FC
8 0THE LANSDOWNE FC
Gavin Sloanes
Line-upTeam Sheet
First Division
PORT OF CALL FC
7 0ASHBROOKE HENDON FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
THE STACKYARD FC
1 0GRANGE PARK FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON SKY LOUNGE FC
5 1THE STELLA FC
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
Second Division
KINGS ARMS FC
6 6MYERS FC
Micheal Anthony Crowe
Line-upTeam Sheet
THE VICTORY CLUB
2 3RYHOPE FC
Fatai Balogun
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON NEW TAVERN FC
4 3RYHOPE CW (SUN)
John McDowell
Line-upTeam Sheet
Third Division
LAKESIDE SSC FC
3 4PENSHAW CC FC
Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
ODDIES FC
4 6WEAR UNITED FC
Derrick Callaghan
Line-upTeam Sheet
WITHERWACK FC
3 3WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
Ray Dobson
Line-upTeam Sheet
MILLFIELD FREE GARDENERS FC
2 8MILLVIEW CIU FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
THE CARPET CENTRES ELITE FC
3 2ASHBROOKE ROSEDENE FC
Colin Archbold
Line-upTeam Sheet
VELOCITY THE BURTON HOUSE FC
0 4HALL FARM DOXY LAD FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON CHERRY TREE FC
0 1WASHINGTON UNITED FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
WHITBURN PANTHERS FC
2 1AFC HOUGHTON
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
Total Sport Challenge Trophy
THORNEY CLOSE INN FC
0 7RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
Ian Quinn
Line-upTeam Sheet
30 August 2018
Premier Division
HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
0 1THE LANSDOWNE FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
NEW TOWN FC
1 0STELLA DONS FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
6 1SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FORESTERS FC
2 2REDHOUSE LAST ORDERS FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
First Division
HERRINGTON CW FC
10 0ASHBROOKE HENDON FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
PENNYWELL COMRADES FC
1 1THE STACKYARD FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
4 2THORNEY CLOSE INN FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
0 5GRANGE PARK FC
Micheal Anthony Crowe
Line-upTeam Sheet
26 August 2018
Premier Division
REDHOUSE LAST ORDERS FC
3 5HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
2 3RYHOPE FORESTERS FC
Gavin Sloanes
Line-upTeam Sheet
STELLA DONS FC
4 1SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
Karl Barron
Line-upTeam Sheet
First Division
PORT OF CALL FC
1 1HERRINGTON CW FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
THE STACKYARD FC
4 2THORNEY CLOSE INN FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
2 4PENNYWELL COMRADES FC
Paul Howe
Line-upTeam Sheet
THE STELLA FC
2 3GRANGE PARK FC
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
Second Division
QUEEN VIC FC
4 1RYHOPE FC
Colin Stores
Line-upTeam Sheet
MYERS FC
1 2PARK VIEW FC
Ian Quinn
Line-upTeam Sheet
REDHOUSE FC
4 0RYHOPE CW (SUN)
Billy Khatib
Line-upTeam Sheet
THE BOARD INN FC
1 2THE GRANGE FC
Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
THE VICTORY CLUB
3 1WASHINGTON NEW TAVERN FC
Ray Dobson
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ATHLETIC FC
3 2KINGS ARMS FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
Third Division
MILLVIEW CIU FC
2 2WEAR UNITED FC
Andrew McDonnell
Line-upTeam Sheet
ODDIES FC
9 3WITHERWACK FC
Adam Crowe
Line-upTeam Sheet
PENSHAW CC FC
3 0WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
Colin Archbold
Line-upTeam Sheet
LAKESIDE SSC FC
3 2GRINDON BROADWAY SOCIAL CLUB FC
Jamie Snowdon
Line-upTeam Sheet
MILLFIELD FREE GARDENERS FC
2 0SUNDERLAND NORTH FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
WASHINGTON UNITED FC
4 3VELOCITY THE BURTON HOUSE FC
George Drennan
Line-upTeam Sheet
AFC HOUGHTON
1 4THE CARPET CENTRES ELITE FC
Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON CHERRY TREE FC
1 3WASHINGTON NORTH BIDDICK SOCIAL FC
David Carr
Line-upTeam Sheet
WHITBURN PANTHERS FC
1 1HALL FARM DOXY LAD FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
ASHBROOKE ROSEDENE FC
8 0WASHINGTON DUKE FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
23 August 2018
Premier Division
STELLA DONS FC
1 1RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
NEW TOWN FC
7 3SILKSWORTH CW FC (SUN)
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FORESTERS FC
1 9HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
First Division
HERRINGTON CW FC
1 2WASHINGTON SKY LOUNGE FC
Billy Khatib
Line-upTeam Sheet
PENNYWELL COMRADES FC
4 1PORT OF CALL FC
Ian Quinn
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
4 2THE STACKYARD FC
Micheal Anthony Crowe
Line-upTeam Sheet
WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
3 4THORNEY CLOSE INN FC
Karl Barron
Line-upTeam Sheet
19 August 2018
League Cup 1st Rnd sponsored by Specsavers.
KINGS ARMS FC
4 5PENSHAW CC FC
Ian Quinn
Line-upTeam Sheet
PARK VIEW FC
2 13STELLA DONS FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
PORT OF CALL FC
4 2WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
THE STACKYARD FC
5 4RYHOPE CW (SUN)
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
HERRINGTON CW FC
2 6WASHINGTON SKY LOUNGE FC
Karl Barron
Line-upTeam Sheet
MYERS FC
2 6NEW TOWN FC
Gavin Leadbitter
Line-upTeam Sheet
PENNYWELL COMRADES FC
4 3ODDIES FC
Colin Stores
Line-upTeam Sheet
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
2 0QUEEN VIC FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
REDHOUSE FC
1 0THE CARPET CENTRES ELITE FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FC
2 5WASHINGTON NEW TAVERN FC
John McDowell
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FORESTERS FC
3 1SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
THE BOARD INN FC
5 2WASHINGTON DUKE FC
Jamie Snowdon
Line-upTeam Sheet
THE VICTORY CLUB
1 2MILLFIELD FREE GARDENERS FC
Fatai Balogun
Line-upTeam Sheet
VELOCITY THE BURTON HOUSE FC
3 4WASHINGTON CHERRY TREE FC
Adam Crowe
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ATHLETIC FC
3 10HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
6 2LAKESIDE SSC FC
Andrew McDonnell
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON UNITED FC
1 8GRINDON BROADWAY SOCIAL CLUB FC
Alex Atchison
Line-upTeam Sheet
WHITBURN PANTHERS FC
3 0AFC HOUGHTON
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
ASHBROOKE HENDON FC
1 0HALL FARM DOXY LAD FC
Derrick Callaghan
Line-upTeam Sheet
REDHOUSE LAST ORDERS FC
1 3GRANGE PARK FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
THE GRANGE FC
2 4ASHBROOKE ROSEDENE FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
THORNEY CLOSE INN FC
9 0WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
Paul Howe
Line-upTeam Sheet
Premier Division
SOUTHWICK FC
5 0THE LANSDOWNE FC
Gavin Sloanes
Line-upTeam Sheet
Third Division
MILLVIEW CIU FC
6 2WITHERWACK FC
Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND NORTH FC
1 4WEAR UNITED FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
12 August 2018
Premier Division
NEW TOWN FC
1 3REDHOUSE LAST ORDERS FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FORESTERS FC
0 3SOUTHWICK FC
Karl Barron
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH CW FC (SUN)
4 0RCA GRANGETOWN FLORISTS FC