Season:     Division:     Club:    

Competition Type:

League Only
 
Top Scorer League Man of the Match League
  ClubScored   
1. CALLUM HOPEHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC12 Matches
2. KIERAN DAVIESRYHOPE FORESTERS FC10 Matches
3. JOHN NOBLESTELLA DONS FC9 Matches
4. ANDREW PLACERCA GRANGETOWN FLORISTS FC7 Matches
5. JOHN ANTHONY TURVEYRCA GRANGETOWN FLORISTS FC7 2 Matches
6. LIAM WOOTONHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC7 Matches
7. ALAN MICHAEL TENCHREDHOUSE LAST ORDERS FC5 Matches
8. DAVID HALLSTELLA DONS FC5 Matches
9. DAVID STEVENSRCA GRANGETOWN FLORISTS FC5 Matches
10. NATHAN O'NEILLSTELLA DONS FC5 Matches
11. KIERON PAUL RUSSELLNEW TOWN FC4 Matches
12. MARK ROBINSONRCA GRANGETOWN FLORISTS FC4 Matches
13. MICHAEL BULMERREDHOUSE LAST ORDERS FC4 1 Matches
14. NEAL ATKINSONRCA GRANGETOWN FLORISTS FC4 2 Matches
15. PAUL ADAM BROOKESILKSWORTH CW FC (SUN)4 Matches
16. ADAM DRYSDALEHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC3 Matches
17. CAMERON THOMASNEW TOWN FC3 Matches
18. HARRY MUNDAYSILKSWORTH CW FC (SUN)3 Matches
19. LEE BISHOPNEW TOWN FC3 Matches
20. LIAM LAIDLERSOUTHWICK FC3 Matches
21. LIAM YOUNGSTELLA DONS FC3 2 Matches
22. LUKE BELLHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC3 Matches
23. MARTIN JACKSONRCA GRANGETOWN FLORISTS FC3 Matches
24. NEIL MCNULTYREDHOUSE LAST ORDERS FC3 1 Matches
25. PAUL STOKOEREDHOUSE LAST ORDERS FC3 2 Matches
26. RYAN MARCHSILKSWORTH CW FC (SUN)3 Matches
27. AARON HALLIDAYRCA GRANGETOWN FLORISTS FC2 Matches
28. ALEX DOBINSONNEW TOWN FC2 Matches
29. ALEX MCDONALDSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC2 1 Matches
30. ANTHONY ROGERSONSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC2 Matches
31. ANTHONY ROSSSOUTHWICK FC2 Matches
32. CALLUM HODGSONHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC2 Matches
33. CONNOR GLENDENNINGSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC2 Matches
34. DALE SPENCERYHOPE FORESTERS FC2 Matches
35. DANIEL HEPPLEWHITESTELLA DONS FC2 Matches
36. DANNY AUSTINSILKSWORTH CW FC (SUN)2 1 Matches
37. DIMITRI LIONEL LIMBORCA GRANGETOWN FLORISTS FC2 Matches
38. ELLIOT TENCHSILKSWORTH CW FC (SUN)2 Matches
39. GEORGE MCCAINRCA GRANGETOWN FLORISTS FC2 Matches
40. JACK YOUNGSTELLA DONS FC2 Matches
41. JAKE BAKERSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC2 Matches
42. JOHN BUTLERSOUTHWICK FC2 Matches
43. JOHN BEWICKRCA GRANGETOWN FLORISTS FC2 Matches
44. LEE CRESSWELLHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC2 Matches
45. PAUL KANESOUTHWICK FC2 Matches
46. PHILIP JOHN HALLRCA GRANGETOWN FLORISTS FC2 Matches
47. RYAN MORSEREDHOUSE LAST ORDERS FC2 Matches
48. SCOTT WALLACESUNDERLAND RAILWAY CLUB FC2 1 Matches
49. TOM CALLAGHANWEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC2 Matches
50. ALAN GOLIGHTLYHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 1 Matches
51. ANDREW BROWNSOUTHWICK FC1 Matches
52. ANTHONY STOKELLSOUTHWICK FC1 Matches
53. ANTHONY YOUNGRYHOPE FORESTERS FC1 Matches
54. ASHLEY DAVISSOUTHWICK FC1 Matches
55. BRAD FORSTERSOUTHWICK FC1 Matches
56. BRAD WILSONTHE STACKYARD FC1 Matches
57. CHRISTOPHER PEARSONHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
58. COREY BARNESSTELLA DONS FC1 Matches
59. CRAIG WATSONSTELLA DONS FC1 Matches
60. DANIEL CALLAGHANSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 Matches
61. DANIEL ROBINSONHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
62. DANIEL TOUGHSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 Matches
63. DAVID LAIDLERNEW TOWN FC1 Matches
64. DYLAN CAIRNSNEW TOWN FC1 Matches
65. ELLIOTT SALICKINEW TOWN FC1 Matches
66. GARY TYZACKSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 2 Matches
67. JACK DEVLINSOUTHWICK FC1 Matches
68. JORDAN COOKHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
69. LEWIS BARTONNEW TOWN FC1 Matches
70. LEWIS GIBSONRYHOPE FORESTERS FC1 Matches
71. LEWIS JOPLINGNEW TOWN FC1 Matches
72. LUKE RICHARDSONTHE LANSDOWNE FC1 Matches
73. MATTHEW CHARLES THOMPSONNEW TOWN FC1 1 Matches
74. MICHAEL JAMES LAWSSTELLA DONS FC1 Matches
75. MICHAEL THOMSONSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 Matches
76. MICHAEL YOUNGSTELLA DONS FC1 1 Matches
77. NATHAN BURRELLHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
78. NORMAN NEWTONREDHOUSE LAST ORDERS FC1 Matches
79. REECE NOBLETHE LANSDOWNE FC1 2 Matches
80. REECE PILKINGTONSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 Matches
81. RICHARD MAUGHANSILKSWORTH CW FC (SUN)1 Matches
82. ROBBIE WILLIAMSONSTELLA DONS FC1 Matches
83. ROSS MCLAGANRYHOPE FORESTERS FC1 Matches
84. SHAUN PICKFORDSTELLA DONS FC1 Matches
85. SHAUN SMITHTHE LANSDOWNE FC1 Matches
86. SIMON JAMES HEPINSTALLRCA GRANGETOWN FLORISTS FC1 Matches
87. STEWART SWINNEYREDHOUSE LAST ORDERS FC1 2 Matches
  ClubMOTM   
1. KIERAN DAVIESRYHOPE FORESTERS FC5 Matches
2. ELLIOTT SALICKINEW TOWN FC3 Matches
3. JAKE BAKERSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC3 Matches
4. NEAL ATKINSONRCA GRANGETOWN FLORISTS FC3 2 Matches
5. ADAM DRYSDALEHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC2 Matches
6. ADAM JOSEPH MCGUINESSSTELLA DONS FC2 1 Matches
7. ALEX MCDONALDSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC2 1 Matches
8. CALLUM HOPEHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC2 Matches
9. DANIEL THOMPSONRCA GRANGETOWN FLORISTS FC2 Matches
10. GARY BAKERSILKSWORTH CW FC (SUN)2 1 Matches
11. JOHN ANTHONY TURVEYRCA GRANGETOWN FLORISTS FC2 2 Matches
12. JOHN NOBLESTELLA DONS FC2 Matches
13. JORDAN STEWARTREDHOUSE LAST ORDERS FC2 Matches
14. LEE BISHOPNEW TOWN FC2 Matches
15. NATHAN BURRELLHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC2 Matches
16. NEAL BUSSEYSOUTHWICK FC2 Matches
17. PHILIP JOHN HALLRCA GRANGETOWN FLORISTS FC2 Matches
18. SHAUN PICKFORDSTELLA DONS FC2 Matches
19. ALAN MICHAEL TENCHREDHOUSE LAST ORDERS FC1 Matches
20. ALEX DOBINSONNEW TOWN FC1 Matches
21. ANTHONY THOMAS MULLENREDHOUSE LAST ORDERS FC1 Matches
22. CALLUM HODGSONHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
23. COREY BARNESSTELLA DONS FC1 Matches
24. DALE SPENCERYHOPE FORESTERS FC1 Matches
25. DANIEL BOWMAKERSILKSWORTH CW FC (SUN)1 Matches
26. DANIEL TOUGHSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 Matches
27. DAVID HICKSREDHOUSE LAST ORDERS FC1 1 Matches
28. DIMITRI LIONEL LIMBORCA GRANGETOWN FLORISTS FC1 Matches
29. FRASER COLLINGSILKSWORTH CW FC (SUN)1 Matches
30. GARETH GREENERHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
31. GAVIN QUINNREDHOUSE FC1 Matches
32. JACK YOUNGSTELLA DONS FC1 Matches
33. JAMES SLACKSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 Matches
34. JAMIE MARSHALLSOUTHWICK FC1 Matches
35. JAY MARTINTHE LANSDOWNE FC1 Matches
36. KIERON PAUL RUSSELLNEW TOWN FC1 Matches
37. LEE CRESSWELLHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
38. LEWIS LYNCHTHE LANSDOWNE FC1 Matches
39. LIAM LAIDLERSOUTHWICK FC1 Matches
40. LIAM WOOTONHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
41. MARK ROBINSONRCA GRANGETOWN FLORISTS FC1 Matches
42. MASON BURTONTHE LANSDOWNE FC1 Matches
43. MICHAEL SMITHSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 Matches
44. OWEN SMITHTHE LANSDOWNE FC1 Matches
45. PAUL STOKOEREDHOUSE LAST ORDERS FC1 2 Matches
46. PETER BRYSONSTELLA DONS FC1 1 Matches
47. RHYS BROWNSILKSWORTH CW FC (SUN)1 Matches
48. RICARDO CABEZASSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 Matches
49. ROBBIE WILLIAMSONSTELLA DONS FC1 Matches
50. RYAN MARCHSILKSWORTH CW FC (SUN)1 Matches
51. RYAN MORSEREDHOUSE LAST ORDERS FC1 Matches
52. SAM ROBINSONTHE LANSDOWNE FC1 Matches
53. SEAN BAGERYHOPE FORESTERS FC1 Matches
54. SIMON AVISNEW TOWN FC1 Matches
55. STEWART SWINNEYREDHOUSE LAST ORDERS FC1 2 Matches