18 November 2018
Premier Division
18/11/18 10:30
NEW TOWN FC v RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
Herrington Park B
Colin Todd
18/11/18 10:30
RYHOPE FORESTERS FC v SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
Ryhope Park Enc
Karl Barron
18/11/18 10:30
SOUTHWICK FC v REDHOUSE LAST ORDERS FC
The Duck
Kieran Downey
18/11/18 10:30
STELLA DONS FC v HYLTON CASTLE TC PLASTICS FC
Glebe Park
Matthew Cain
First Division
18/11/18 09:20
THORNEY CLOSE INN FC v HERRINGTON CW FC
Silksworth 3G
Joe Pringle
18/11/18 10:20
WASHINGTON SKY LOUNGE FC v THE STACKYARD FC
Biddick Academy 3G
Aaron Morton
18/11/18 10:30
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC v GRANGE PARK FC
Birtley Boxing Club
Ryan Bird
18/11/18 11:15
ASHBROOKE HENDON FC v WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
Farringdon 3G
Josh Mills
18/11/18 11:15
THE STELLA FC v PENNYWELL COMRADES FC
Castleview 3G
Givi Todua
Second Division
18/11/18 09:20
PARK VIEW FC v WASHINGTON ATHLETIC FC
Silksworth 3G
Micheal Anthony Crowe
18/11/18 10:30
MYERS FC v REDHOUSE FC
Billy Hardy Enc
Greame Fyvie
18/11/18 10:30
RYHOPE FC v RYHOPE CW (SUN)
Silksworth Park
M Heskett
18/11/18 10:30
THE BOARD INN FC v THE VICTORY CLUB
Silksworth SC A
Gavin Leadbitter
18/11/18 10:30
WASHINGTON NEW TAVERN FC v THE GRANGE FC
Robert of Newminister School
Fatai Balogun
Third Division
18/11/18 10:30
ODDIES FC v MILLFIELD FREE GARDENERS FC
King George C
Gavin Sloanes
18/11/18 10:30
SUNDERLAND NORTH FC v PENSHAW CC FC
Thompson Park A
Andrew McDonnell
18/11/18 10:30
WITHERWACK FC v GRINDON BROADWAY SOCIAL CLUB FC
Thompson Park B
Joe Wilson
18/11/18 11:15
LAKESIDE SSC FC v MILLVIEW CIU FC
Silksworth 3G
Paul Youngson
18/11/18 11:15
WEAR UNITED FC v WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
Silksworth 3G
Ivan Rowell
Fourth Division
18/11/18 10:30
AFC HOUGHTON v ASHBROOKE ROSEDENE FC
West Rainton Adventure Park.
Connor Kitson
18/11/18 10:30
HALL FARM DOXY LAD FC v WASHINGTON CHERRY TREE FC
Silksworth SC C
John Harkess
18/11/18 10:30
THE CARPET CENTRES ELITE FC v VELOCITY THE BURTON HOUSE FC
Thompson Park C
Phil Clayton
18/11/18 10:30
WASHINGTON UNITED FC v WASHINGTON NORTH BIDDICK SOCIAL FC
Southern Area C
John McDowell
18/11/18 10:30
WHITBURN PANTHERS FC v WASHINGTON DUKE FC
The Dell Quarry Lane
Jack Smith
25 November 2018
Premier Division
25/11/18 09:20
REDHOUSE LAST ORDERS FC v SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
Castleview 3G

25/11/18 10:30
NEW TOWN FC v THE LANSDOWNE FC
Herrington Park B

First Division
25/11/18 09:20
ASHBROOKE HENDON FC v PORT OF CALL FC
Farringdon 3G

25/11/18 09:20
THE STACKYARD FC v WASHINGTON SKY LOUNGE FC
Silksworth 3G

25/11/18 09:20
THORNEY CLOSE INN FC v GRANGE PARK FC
Silksworth 3G

25/11/18 10:30
HERRINGTON CW FC v THE STELLA FC
Herrington Park A

25/11/18 10:30
PENNYWELL COMRADES FC v WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
King George C

Second Division
25/11/18 10:30
REDHOUSE FC v RYHOPE FC
Shipwrights B

25/11/18 10:30
THE VICTORY CLUB v THE BOARD INN FC
Thompson Park B

25/11/18 10:30
WASHINGTON ATHLETIC FC v RYHOPE CW (SUN)
Southern Area F

25/11/18 10:30
WASHINGTON NEW TAVERN FC v MYERS FC
Robert of Newminister School

25/11/18 11:15
KINGS ARMS FC v PARK VIEW FC
Castleview 3G

25/11/18 11:15
QUEEN VIC FC v THE GRANGE FC
Silksworth 3G

Third Division
25/11/18 10:30
WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC v WEAR UNITED FC
Southern Area D

25/11/18 10:30
WITHERWACK FC v PENSHAW CC FC
Shipwrights A

Fourth Division
25/11/18 10:00
HALL FARM DOXY LAD FC v WASHINGTON UNITED FC
Silksworth SC C

25/11/18 10:30
AFC HOUGHTON v VELOCITY THE BURTON HOUSE FC
West Rainton Adventure Park.

25/11/18 10:30
THE CARPET CENTRES ELITE FC v WASHINGTON NORTH BIDDICK SOCIAL FC
Thompson Park C

25/11/18 10:30
WHITBURN PANTHERS FC v WASHINGTON CHERRY TREE FC
The Dell Quarry Lane

25/11/18 11:15
WASHINGTON DUKE FC v ASHBROOKE ROSEDENE FC
Farringdon 3G

27 January 2019
First Division
27/01/19 10:30
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC v WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
Birtley Boxing Club
Phil Clayton