Season:     Division:     Club:    

Competition Type:

League Only
 
Top Scorer League Man of the Match League
  ClubScored   
1. CALLUM HOPEHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC19 Matches
2. ADAM DRYSDALEHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC17 Matches
3. ANDREW PLACERCA GRANGETOWN FLORISTS FC13 Matches
4. KIERAN DAVIESRYHOPE FORESTERS FC13 Matches
5. ANTHONY ROSSSOUTHWICK FC9 Matches
6. JOHN NOBLESTELLA DONS FC9 Matches
7. NEAL ATKINSONRCA GRANGETOWN FLORISTS FC9 2 Matches
8. ALAN MICHAEL TENCHREDHOUSE LAST ORDERS FC8 Matches
9. JOHN ANTHONY TURVEYRCA GRANGETOWN FLORISTS FC8 2 Matches
10. MICHAEL BULMERREDHOUSE LAST ORDERS FC8 3 Matches
11. DAVID STEVENSRCA GRANGETOWN FLORISTS FC7 Matches
12. LIAM WOOTONHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC7 Matches
13. DAVID HALLSTELLA DONS FC6 Matches
14. PAUL ADAM BROOKESILKSWORTH CW FC (SUN)6 Matches
15. ANTHONY ROGERSONSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC5 Matches
16. HARRY MUNDAYSILKSWORTH CW FC (SUN)5 Matches
17. JACK DEVLINSOUTHWICK FC5 Matches
18. JAKE BAKERSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC5 Matches
19. JAKE FENTONTHE LANSDOWNE FC5 Matches
20. LIAM YOUNGSTELLA DONS FC5 2 Matches
21. MATTHEW HALLIDAYTHE LANSDOWNE FC5 Matches
22. NATHAN O'NEILLSTELLA DONS FC5 Matches
23. RYAN MARCHSILKSWORTH CW FC (SUN)5 Matches
24. CONNOR MICHAEL O'NEILLREDHOUSE LAST ORDERS FC4 4 Matches
25. DALE SPENCERYHOPE FORESTERS FC4 Matches
26. JAMES JOSEPH FAIRLEYSOUTHWICK FC4 1 Matches
27. JOHN BUTLERSOUTHWICK FC4 Matches
28. KEIRON MARTINSOUTHWICK FC4 Matches
29. KIERON PAUL RUSSELLNEW TOWN FC4 Matches
30. LEE BISHOPREDHOUSE FC4 Matches
31. MARK ROBINSONRCA GRANGETOWN FLORISTS FC4 Matches
32. REECE NOBLETHE LANSDOWNE FC4 2 Matches
33. ALEX DOBINSONHERRINGTON CW FC3 Matches
34. ASHLEY DAVISSOUTHWICK FC3 Matches
35. BRAD FORSTERSOUTHWICK FC3 Matches
36. CAMERON THOMASNEW TOWN FC3 Matches
37. DANIEL ARMSTRONGRYHOPE FORESTERS FC3 Matches
38. JACK YOUNGSTELLA DONS FC3 Matches
39. JOHN BEWICKRCA GRANGETOWN FLORISTS FC3 Matches
40. LIAM LAIDLERSOUTHWICK FC3 Matches
41. LUKE BELLHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC3 Matches
42. LUKE RICHARDSONTHE LANSDOWNE FC3 Matches
43. MARTIN JACKSONRCA GRANGETOWN FLORISTS FC3 Matches
44. NEIL MCNULTYREDHOUSE LAST ORDERS FC3 1 Matches
45. PAUL STOKOEREDHOUSE LAST ORDERS FC3 2 Matches
46. PHILIP JOHN HALLRCA GRANGETOWN FLORISTS FC3 Matches
47. ROBBIE WILLIAMSONSTELLA DONS FC3 Matches
48. AARON HALLIDAYRCA GRANGETOWN FLORISTS FC2 Matches
49. ALEX MCDONALDSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC2 1 Matches
50. ANDREW BROWNSOUTHWICK FC2 1 Matches
51. ANTHONY STOKELLSOUTHWICK FC2 Matches
52. CALLUM HODGSONHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC2 Matches
53. CALLUM JORDAN MORDEYTHE LANSDOWNE FC2 Matches
54. CLAYTON DAVISSOUTHWICK FC2 Matches
55. CONNOR GLENDENNINGRYHOPE FC2 Matches
56. DANIEL CALLAGHANSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC2 Matches
57. DANIEL HEPPLEWHITESTELLA DONS FC2 Matches
58. DANIEL THOMPSONRCA GRANGETOWN FLORISTS FC2 Matches
59. DANNY AUSTINSILKSWORTH CW FC (SUN)2 1 Matches
60. DIMITRI LIONEL LIMBORCA GRANGETOWN FLORISTS FC2 Matches
61. ELLIOT TENCHSILKSWORTH CW FC (SUN)2 Matches
62. GEORGE MCCAINRCA GRANGETOWN FLORISTS FC2 Matches
63. IAN REDMANSILKSWORTH CW FC (SUN)2 3 Matches
64. JAMES SLACKSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC2 Matches
65. LEE CRESSWELLHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC2 Matches
66. LEWIS JOPLINGWASHINGTON SKY LOUNGE FC2 Matches
67. MATTHEW CHARLES THOMPSONNEW TOWN FC2 1 Matches
68. MICHAEL JAMES LAWSSTELLA DONS FC2 Matches
69. MICHAEL YOUNGSTELLA DONS FC2 1 Matches
70. NATHAN BURRELLHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC2 Matches
71. OWEN SMITHTHE LANSDOWNE FC2 Matches
72. PAUL KANESOUTHWICK FC2 Matches
73. REECE PILKINGTONSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC2 Matches
74. SCOTT WALLACESUNDERLAND RAILWAY CLUB FC2 1 Matches
75. SHAUN PETCHHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC2 Matches
76. TOM CALLAGHANWEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC2 Matches
77. AIDAN TURNESREDHOUSE LAST ORDERS FC1 Matches
78. ALAN GOLIGHTLYHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 1 Matches
79. ALAN JOHN LAVERICKRYHOPE FORESTERS FC1 1 Matches
80. ANDREW GEORGE BROWNSTELLA DONS FC1 Matches
81. ANDREW SMITHTHE LANSDOWNE FC1 Matches
82. ANTHONY YOUNGRYHOPE FORESTERS FC1 Matches
83. BEN CAINSTHE LANSDOWNE FC1 Matches
84. BRAD WILSONTHE STACKYARD FC1 Matches
85. CHRISTOPHER NEIL BEWICKHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 1 Matches
86. CHRISTOPHER PEARSONHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
87. COREY BARNESSTELLA DONS FC1 Matches
88. COREY BELLHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
89. CRAIG WATSONSTELLA DONS FC1 Matches
90. CRAIG WILLIAM JAMES STEWARTSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 Matches
91. DANIEL ROBINSONHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
92. DANIEL TOUGHSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 1 Matches
93. DAVID HICKSREDHOUSE LAST ORDERS FC1 1 Matches
94. DAVID LAIDLERNEW TOWN FC1 Matches
95. DYLAN CAIRNSNEW TOWN FC1 Matches
96. DYLAN JARDINREDHOUSE LAST ORDERS FC1 2 Matches
97. ELLIOTT SALICKIHERRINGTON CW FC1 Matches
98. GARY TYZACKSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 2 Matches
99. JAY MARTINTHE LANSDOWNE FC1 1 Matches
100. JORDAN COOKHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
101. JORDAN STEWARTREDHOUSE LAST ORDERS FC1 1 Matches
102. JOSH DOWNINGRYHOPE FORESTERS FC1 Matches
103. KEVIN HUMBLETHE LANSDOWNE FC1 Matches
104. LEWIS BARTONNEW TOWN FC1 Matches
105. LEWIS GIBSONRYHOPE FORESTERS FC1 Matches
106. LEWIS LYNCHTHE LANSDOWNE FC1 Matches
107. LEWIS OLIVER HOLLANDNEW TOWN FC1 Matches
108. LUKE TAYLORTHE LANSDOWNE FC1 Matches
109. MASON BURTONTHE LANSDOWNE FC1 1 Matches
110. MICHAEL THOMSONSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 Matches
111. NORMAN NEWTONREDHOUSE LAST ORDERS FC1 Matches
112. RICHARD MAUGHANSILKSWORTH CW FC (SUN)1 Matches
113. ROSS MCLAGANRYHOPE FORESTERS FC1 Matches
114. ROSS TAYLORSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 Matches
115. RYAN MORSESOUTHWICK FC1 Matches
116. SAM STEELESILKSWORTH CW FC (SUN)1 1 Matches
117. SHAUN PICKFORDSTELLA DONS FC1 Matches
118. SHAUN SMITHTHE LANSDOWNE FC1 Matches
119. SIMON JAMES HEPINSTALLRCA GRANGETOWN FLORISTS FC1 Matches
120. STEWART SWINNEYREDHOUSE LAST ORDERS FC1 2 Matches
121. TAYLOR MENCENEW TOWN FC1 Matches
122. THOMAS HUNTERRCA GRANGETOWN FLORISTS FC1 Matches
  ClubMOTM   
1. KIERAN DAVIESRYHOPE FORESTERS FC5 Matches
2. ADAM DRYSDALEHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC4 Matches
3. ADAM JOSEPH MCGUINESSSTELLA DONS FC4 1 Matches
4. ELLIOTT SALICKIHERRINGTON CW FC4 Matches
5. GARY BAKERSILKSWORTH CW FC (SUN)4 1 Matches
6. JAKE BAKERSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC4 Matches
7. JORDAN STEWARTREDHOUSE LAST ORDERS FC4 1 Matches
8. ALEX DOBINSONHERRINGTON CW FC3 Matches
9. ALEX MCDONALDSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC3 1 Matches
10. DANIEL THOMPSONRCA GRANGETOWN FLORISTS FC3 Matches
11. DANIEL TOUGHSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC3 1 Matches
12. DYLAN OXBERRYREDHOUSE LAST ORDERS FC3 1 Matches
13. LEE BISHOPREDHOUSE FC3 Matches
14. NEAL ATKINSONRCA GRANGETOWN FLORISTS FC3 2 Matches
15. NEAL BUSSEYSOUTHWICK FC3 Matches
16. ALAN MICHAEL TENCHREDHOUSE LAST ORDERS FC2 Matches
17. ANDREW SMITHTHE LANSDOWNE FC2 Matches
18. CALLUM HOPEHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC2 Matches
19. CALLUM JORDAN MORDEYTHE LANSDOWNE FC2 Matches
20. CHRISTOPHER BELLRYHOPE FORESTERS FC2 Matches
21. DALE SPENCERYHOPE FORESTERS FC2 Matches
22. JACK YOUNGSTELLA DONS FC2 Matches
23. JAMES SLACKSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC2 Matches
24. JOHN ANTHONY TURVEYRCA GRANGETOWN FLORISTS FC2 2 Matches
25. JOHN NOBLESTELLA DONS FC2 Matches
26. KIERON PAUL RUSSELLNEW TOWN FC2 Matches
27. NATHAN BURRELLHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC2 Matches
28. NICHOLAS JAMES DOYLETHE LANSDOWNE FC2 Matches
29. PHILIP JOHN HALLRCA GRANGETOWN FLORISTS FC2 Matches
30. ROBBIE WILLIAMSONSTELLA DONS FC2 Matches
31. SHAUN PICKFORDSTELLA DONS FC2 Matches
32. ALAN GOLIGHTLYHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 1 Matches
33. ANDREAS KOKOSKARCA GRANGETOWN FLORISTS FC1 Matches
34. ANDREW BROWNSOUTHWICK FC1 1 Matches
35. ANDREW PLACERCA GRANGETOWN FLORISTS FC1 Matches
36. ANTHONY ROGERSONSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 Matches
37. ASHLEY DAVISSOUTHWICK FC1 Matches
38. BRANDON ALDERSONSILKSWORTH CW FC (SUN)1 Matches
39. CALLUM HODGSONHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
40. CHRIS SPROATRYHOPE FORESTERS FC1 Matches
41. CLAYTON DAVISSOUTHWICK FC1 Matches
42. COREY BARNESSTELLA DONS FC1 Matches
43. CURTIS FORSTERTHE STACKYARD FC1 Matches
44. DANIEL BOWMAKERSILKSWORTH CW FC (SUN)1 1 Matches
45. DANIEL ROBINSONHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
46. DANIEL WARRISWASHINGTON SKY LOUNGE FC1 Matches
47. DAVID HICKSREDHOUSE LAST ORDERS FC1 1 Matches
48. DAVID SMITHSTELLA DONS FC1 Matches
49. DIMITRI LIONEL LIMBORCA GRANGETOWN FLORISTS FC1 Matches
50. FRASER COLLINGSILKSWORTH CW FC (SUN)1 Matches
51. GARETH GREENERHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
52. GARY TYZACKSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 2 Matches
53. GAVIN QUINNREDHOUSE FC1 Matches
54. HARRY MUNDAYSILKSWORTH CW FC (SUN)1 Matches
55. JAKE FENTONTHE LANSDOWNE FC1 Matches
56. JAKE FOWLERSOUTHWICK FC1 Matches
57. JAMES BAMBOROUGHSOUTHWICK FC1 Matches
58. JAMIE MARSHALLSOUTHWICK FC1 Matches
59. JAY MARTINTHE LANSDOWNE FC1 1 Matches
60. JOHN BEWICKRCA GRANGETOWN FLORISTS FC1 Matches
61. JOSH DOWNINGRYHOPE FORESTERS FC1 Matches
62. KEIRON MARTINSOUTHWICK FC1 Matches
63. KIERON BROWNREDHOUSE LAST ORDERS FC1 Matches
64. LEE CRESSWELLHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
65. LEE MARSHRYHOPE FORESTERS FC1 Matches
66. LEWIS JOPLINGWASHINGTON SKY LOUNGE FC1 Matches
67. LEWIS LYNCHTHE LANSDOWNE FC1 Matches
68. LIAM LAIDLERSOUTHWICK FC1 Matches
69. LIAM WOOTONHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
70. LUKE RICHARDSONTHE LANSDOWNE FC1 Matches
71. MARK ROBINSONRCA GRANGETOWN FLORISTS FC1 Matches
72. MASON BURTONTHE LANSDOWNE FC1 1 Matches
73. MICHAEL SMITHSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 Matches
74. OWEN SMITHTHE LANSDOWNE FC1 Matches
75. PAUL STOKOEREDHOUSE LAST ORDERS FC1 2 Matches
76. PETER BRYSONSTELLA DONS FC1 1 Matches
77. PHILIP SMURTHWAITESILKSWORTH CW FC (SUN)1 Matches
78. REECE NOBLETHE LANSDOWNE FC1 2 Matches
79. RICARDO CABEZASSUNDERLAND RAILWAY CLUB FC1 1 Matches
80. RYAN MARCHSILKSWORTH CW FC (SUN)1 Matches
81. SAM ROBINSONTHE LANSDOWNE FC1 Matches
82. SAM STEELESILKSWORTH CW FC (SUN)1 1 Matches
83. SCOTT ANTHONY KELLYRCA GRANGETOWN FLORISTS FC1 4 Matches
84. SEAN BAGERYHOPE FORESTERS FC1 Matches
85. SHAUN PETCHHYLTON CASTLE TC PLASTICS FC1 Matches
86. SIMON AVISNEW TOWN FC1 Matches
87. STEWART SWINNEYREDHOUSE LAST ORDERS FC1 2 Matches