Season:  Competition:


22 April 2018
Billy Pemberton Memorial Cup Semi Final spons by Southwick FC.
WASHINGTON ARMS FC
2 0THE PARK FC
Connor Kitson
Ivan Rowell M Heskett
Line-upTeam Sheet
HERRINGTON CW FC
2 3PENNYWELL COMRADES FC
Aaron Morton
John Harkess Liam Stores
Line-upTeam Sheet
Premier Division
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
2 1HCTWR GROUP FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
SR DONS FC
0 0RYHOPE FORESTERS FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
THE LANSDOWNE FC
1 4TC PLASTICS FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
First Division
SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
3 3ASHBROOKE HENDON FC
David Carr
Line-upTeam Sheet
THE JOLLY POTTERS FC
0 1REDHOUSE LAST ORDERS
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
THE ROYAL MARINE FC
Awarded to Away Team
0 0THORNEY CLOSE INN FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON COLLIERY FC
1 12NEW TOWN FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
PORT OF CALL FC
3 1ODDIES FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
Third Division
PARK VIEW FC
4 0WASHINGTON NEW TAVERN FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
KINGS ARMS FC
0 6RYHOPE FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
THE GRANGE FC
14 2WHITBURN PANTHERS FC
Joe Wilson
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
2 5WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
Total Sport Challenge Cup Semi Final
SOUTHWICK FC
Pens 6-5
2 2VICTORIA GARDENS FC
Karl Barron
Greame Fyvie Jack Barrow
Line-upTeam Sheet
19 April 2018
Premier Division
THE LANSDOWNE FC
4 7SR DONS FC
Karl Barron
Line-upTeam Sheet
First Division
RYHOPE TOP HOUSE FC
0 0THE JOLLY POTTERS FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
7 2THE ROYAL MARINE FC
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
THE STELLA FC
0 2REDHOUSE LAST ORDERS
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
THE GRANGE FC
0 0HERRINGTON CW FC
Paul Youngson
Line-upTeam Sheet
17 April 2018
Premier Division
HCTWR GROUP FC
1 3SOUTHWICK FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
First Division
ODDIES FC
2 5NEW TOWN FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
THE ROYAL MARINE FC
0 2PORT OF CALL FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
THORNEY CLOSE INN FC
4 1ASHBROOKE HENDON FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON COLLIERY FC
2 4SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
THE JOLLY POTTERS FC
6 2THE STELLA FC
Colin Stores
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
HERRINGTON CW FC
1 3WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
NOOKSIDE FC
2 9WASHINGTON ARMS FC
Derrick Callaghan
Line-upTeam Sheet
15 April 2018
Billy Pemberton Memorial Trophy spons by Southwick FC 4th Rnd.
HERRINGTON CW FC
5 4MYERS FC

Line-upTeam Sheet
Premier Division
SOUTHWICK FC
5 0HCTWR GROUP FC
Greame Fyvie
Line-upTeam Sheet
FARRA PARAGON ISL FC
0 3RYHOPE FORESTERS FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
TC PLASTICS FC
0 3THE LANSDOWNE FC
David Carr
Line-upTeam Sheet
First Division
ASHBROOKE HENDON FC
1 1ODDIES FC
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
PORT OF CALL FC
5 8THE JOLLY POTTERS FC
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
THE ROYAL MARINE FC
2 6REDHOUSE LAST ORDERS
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
THE STELLA FC
2 2THORNEY CLOSE INN FC
Gregg Hargrave
Line-upTeam Sheet
Second Division
THE PARK FC
5 2RYHOPE CW (SUN)
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
AFC WEARSIDE
1 2THE VICTORY CLUB
Jack Barrow
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ATHLETIC FC
2 2THE BOARD INN FC
Andrew McDonnell
Line-upTeam Sheet
Third Division
WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
5 2MILLFIELD ODDIES
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
WASHINGTON ARMS FC
3 0MILLVIEW CIU FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
AFC HOUGHTON
1 11TERMINUS FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
THE GRANGE FC
0 3WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
WHITBURN PANTHERS FC
0 7WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
Joe Wilson
Line-upTeam Sheet
WITHERWACK FC
Awarded to Away Team
0 0NOOKSIDE FC
Warren Broadbent
Line-upTeam Sheet
Total Sport Challenge Trophy 3rd Rnd
VICTORIA GARDENS FC
7 3SR DONS FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
Total Sport Challenge Cup Semi Final
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
9 1SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
Colin Todd
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
Third Divison Subsiduary Cup Semi Final.
LAKESIDE SSC FC
6 3RYHOPE FC
Derrick Callaghan
Liam Stores Jack Smith
Line-upTeam Sheet
KINGS ARMS FC
3 1WASHINGTON NEW TAVERN FC
M Heskett
Paul Youngson John Harkess
Line-upTeam Sheet
12 April 2018
Premier Division
SOUTHWICK FC
Awarded to Home Team
0 0SR DONS FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
FARRA PARAGON ISL FC
1 6VICTORIA GARDENS FC
Karl Barron
Line-upTeam Sheet
First Division
NEW TOWN FC
4 2PORT OF CALL FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
0 1THE JOLLY POTTERS FC
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
THE ROYAL MARINE FC
1 4RYHOPE TOP HOUSE FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
THE STELLA FC
6 4ASHBROOKE HENDON FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
7 3WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
Derrick Callaghan
Line-upTeam Sheet
WHITBURN PANTHERS FC
3 3AFC HOUGHTON
Andrew McDonnell
Line-upTeam Sheet
WITHERWACK FC
0 5WASHINGTON ARMS FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
10 April 2018
First Division
THE STELLA FC
2 7SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
7 1WHITBURN PANTHERS FC
Micheal Anthony Crowe
Line-upTeam Sheet
08 April 2018
Billy Pemberton Memorial Trophy spons by Southwick FC 4th Rnd.
THE WILLOW POND FC
1 4THE PARK FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
Premier Division
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
2 1FARRA PARAGON ISL FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
SOUTHWICK FC
3 0SILKSWORTH CW
Micheal Anthony Crowe
Line-upTeam Sheet
TC PLASTICS FC
2 3SR DONS FC
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
THE LANSDOWNE FC
4 3HCTWR GROUP FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
VICTORIA GARDENS FC
6 1RYHOPE FORESTERS FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
First Division
NEW TOWN FC
6 1THE ROYAL MARINE FC
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
ODDIES FC
3 7THE JOLLY POTTERS FC
David Carr
Line-upTeam Sheet
REDHOUSE LAST ORDERS
2 3THE STELLA FC
Micheal Crowe
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON COLLIERY FC
0 8RYHOPE TOP HOUSE FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
5 0THORNEY CLOSE INN FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
Second Division
GRANGE PARK FC
2 2PENNYWELL COMRADES FC
Colin Stores
Line-upTeam Sheet
MYERS FC
5 4RYHOPE CW (SUN)
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
Third Division
KINGS ARMS FC
4 1MILLFIELD FREE GARDENERS FC
Joe Wilson
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
WHITBURN PANTHERS FC
4 7THE DOLPHIN FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
TERMINUS FC
4 2WASHINGTON ARMS FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
HERRINGTON CW FC
3 2NOOKSIDE FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
3 2THE GRANGE FC
Ray Dobson
Line-upTeam Sheet
Third Division Subsiduary Cup Group A
RYHOPE FC
2 1WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
Third Division Subsiduary Cup Group B
WEAR UNITED FC
2 6WASHINGTON NEW TAVERN FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
03 April 2018
Premier Division
SOUTHWICK FC
4 1RYHOPE FORESTERS FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
01 April 2018
Joe Holborn Memorial Cup Semi Final
SOUTHWICK FC
3 2TC PLASTICS FC
Kieran Downey
Phil Clayton Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
WHITBURN PANTHERS FC
1 9HERRINGTON CW FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
MILLVIEW CIU FC
2 2TERMINUS FC
Joe Wilson
Line-upTeam Sheet
29 March 2018
Premier Division
SILKSWORTH CW
0 3SOUTHWICK FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
SR DONS FC
2 2TC PLASTICS FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
First Division
PORT OF CALL FC
3 3THE STELLA FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
THE JOLLY POTTERS FC
2 0THE ROYAL MARINE FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
25 March 2018
Premier Division
HCTWR GROUP FC
1 2SR DONS FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FORESTERS FC
3 3THE LANSDOWNE FC
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH CW
1 2VICTORIA GARDENS FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
First Division
REDHOUSE LAST ORDERS
6 4ODDIES FC
Colin Archbold
Line-upTeam Sheet
RYHOPE TOP HOUSE FC
8 1ASHBROOKE HENDON FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
3 2NEW TOWN FC
Colin Stores
Line-upTeam Sheet
THE JOLLY POTTERS FC
1 2THORNEY CLOSE INN FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
PORT OF CALL FC
3 3THE ROYAL MARINE FC
Karl Barron
Line-upTeam Sheet
Second Division
AFC WEARSIDE
3 2THE WILLOW POND FC
John McDowell
Line-upTeam Sheet
THE VICTORY CLUB
1 2THE BOARD INN FC
Jack Barrow
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ATHLETIC FC
4 1MYERS FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
THE PARK FC
2 3PENNYWELL COMRADES FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
Third Division
PARK VIEW FC
4 3PENSHAW CC FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
WEAR UNITED FC
1 4RYHOPE FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
KINGS ARMS FC
2 3WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
MILLFIELD FREE GARDENERS FC
2 6MILLFIELD ODDIES
Ian Quinn
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON NEW TAVERN FC
0 0LAKESIDE SSC FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
WASHINGTON ARMS FC
10 0AFC HOUGHTON
Ray Dobson
Line-upTeam Sheet
HERRINGTON CW FC
6 2WHITBURN PANTHERS FC
Micheal Crowe
Line-upTeam Sheet
MILLVIEW CIU FC
3 0THE DOLPHIN FC
Andrew McDonnell
Line-upTeam Sheet
NOOKSIDE FC
2 4THE GRANGE FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
1 7TERMINUS FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
Total Sport Challenge Trophy 3rd Rnd
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
6 0WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
TC PLASTICS FC
1 4SOUTHWICK FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
22 March 2018
Premier Division
FARRA PARAGON ISL FC
1 11SOUTHWICK FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
11 March 2018
Billy Pemberton Memorial Trophy spons by Southwick FC 3rd Rnd.
WASHINGTON NEW TAVERN FC
1 3THE WILLOW POND FC
Micheal Anthony Crowe
Line-upTeam Sheet
Billy Pemberton Memorial Trophy spons by Southwick FC 4th Rnd.
THE GRANGE FC
2 7WASHINGTON ARMS FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
GRANGE PARK FC
1 3PENNYWELL COMRADES FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
Premier Division
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
4 1TC PLASTICS FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
SR DONS FC
6 0FARRA PARAGON ISL FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
VICTORIA GARDENS FC
5 3SILKSWORTH CW
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
3 1THE DOLPHIN FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
WHITBURN PANTHERS FC
2 6WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
Third Division Subsiduary Cup Group A
PARK VIEW FC
2 3RYHOPE FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
Third Division Subsiduary Cup Group B
LAKESIDE SSC FC
4 1MILLFIELD FREE GARDENERS FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
25 February 2018
Billy Pemberton Memorial Trophy spons by Southwick FC 3rd Rnd.
PENNYWELL COMRADES FC
5 4WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
Colin Archbold
Line-upTeam Sheet
Joe Holborn Memorial Cup spons by RCA G Florist.
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
2 4TC PLASTICS FC
Karl Barron
Line-upTeam Sheet
Joe Holborn Memorial Cup Semi Final
VICTORIA GARDENS FC
Pens 3-4
4 4RYHOPE FORESTERS FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
Premier Division
HCTWR GROUP FC
3 4SILKSWORTH CW
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
THE LANSDOWNE FC
0 6SOUTHWICK FC
Greame Fyvie
Line-upTeam Sheet
First Division
ODDIES FC
4 3WASHINGTON COLLIERY FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
REDHOUSE LAST ORDERS
4 0THE JOLLY POTTERS FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
RYHOPE TOP HOUSE FC
0 0NEW TOWN FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
THE STELLA FC
1 5THE ROYAL MARINE FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
THORNEY CLOSE INN FC
5 4PORT OF CALL FC
Gary Hargrave
Line-upTeam Sheet
Second Division
THE BOARD INN FC
4 2WASHINGTON ATHLETIC FC
Jack Barrow
Line-upTeam Sheet
THE VICTORY CLUB
4 2MYERS FC
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
THE WILLOW POND FC
0 4THE PARK FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
RYHOPE CW (SUN)
2 3GRANGE PARK FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
Third Division
PARK VIEW FC
4 1LAKESIDE SSC FC
Colin Stores
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
WASHINGTON ARMS FC
12 1WHITBURN PANTHERS FC
Ray Dobson
Line-upTeam Sheet
AFC HOUGHTON
2 4THE DOLPHIN FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
NOOKSIDE FC
6 1MILLVIEW CIU FC
Fatai Balogun
Line-upTeam Sheet
TERMINUS FC
1 2HERRINGTON CW FC
Micheal Crowe
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
1 3WITHERWACK FC
Andrew McDonnell
Line-upTeam Sheet
Third Division Subsiduary Cup Group A
PENSHAW CC FC
1 3RYHOPE FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
1 3KINGS ARMS FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
Third Division Subsiduary Cup Group B
MILLFIELD ODDIES
6 1WEAR UNITED FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON NEW TAVERN FC
5 1MILLFIELD FREE GARDENERS FC
Alex Rodgers
Line-upTeam Sheet
Total Sport Challenge Trophy
ASHBROOKE HENDON FC
1 2SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
18 February 2018
Premier Division
FARRA PARAGON ISL FC
3 7TC PLASTICS FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
First Division
THORNEY CLOSE INN FC
5 7NEW TOWN FC
Micheal Anthony Crowe
Line-upTeam Sheet
ODDIES FC
3 3RYHOPE TOP HOUSE FC
Gavin Sloanes
Line-upTeam Sheet
REDHOUSE LAST ORDERS
8 0THE ROYAL MARINE FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
THE STELLA FC
6 2WASHINGTON COLLIERY FC
Colin Archbold
Line-upTeam Sheet
Second Division
PENNYWELL COMRADES FC
0 0THE VICTORY CLUB
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
THE WILLOW POND FC
0 2GRANGE PARK FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
Third Division
RYHOPE FC
7 2WEAR UNITED FC
Micheal Crowe
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
TERMINUS FC
5 2MILLVIEW CIU FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
HERRINGTON CW FC
3 0THE DOLPHIN FC
Colin Stores
Line-upTeam Sheet
THE GRANGE FC
8 1AFC HOUGHTON
Jack Barrow
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ARMS FC
6 0WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
Total Sport Challenge Trophy Rnd 2
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
7 0PORT OF CALL FC
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
ASHBROOKE HENDON FC
3 0THE JOLLY POTTERS FC
Ian Quinn
Line-upTeam Sheet
HCTWR GROUP FC
Pens 2-4
3 3WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
Derrick Callaghan
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FORESTERS FC
3 11SOUTHWICK FC
Greame Fyvie
Line-upTeam Sheet
THE BOARD INN FC
1 6SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
THE PARK FC
3 4SR DONS FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
VICTORIA GARDENS FC
6 1MYERS FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
Third Division Subsiduary Cup Group A
PARK VIEW FC
2 8KINGS ARMS FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
2 1PENSHAW CC FC
Andrew McDonnell
Line-upTeam Sheet
Third Division Subsiduary Cup Group B
MILLFIELD FREE GARDENERS FC
1 1MILLFIELD ODDIES
Fatai Balogun
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON NEW TAVERN FC
3 4LAKESIDE SSC FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
11 February 2018
Joe Holborn Memorial Cup spons by RCA G Florist.
RYHOPE FORESTERS FC
Pens 5-4
2 2SR DONS FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
SOUTHWICK FC
3 0RYHOPE TOP HOUSE FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
Premier Division
SILKSWORTH CW
3 8HCTWR GROUP FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
First Division
NEW TOWN FC
2 0WASHINGTON COLLIERY FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
ODDIES FC
2 3ASHBROOKE HENDON FC
Derrick Callaghan
Line-upTeam Sheet
Second Division
THE VICTORY CLUB
0 3RYHOPE CW (SUN)
Micheal Anthony Crowe
Line-upTeam Sheet
THE WILLOW POND FC
0 1AFC WEARSIDE
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
GRANGE PARK FC
4 2THE PARK FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
Third Division
WASHINGTON NEW TAVERN FC
2 2RYHOPE FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
TERMINUS FC
4 3THE GRANGE FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
THE DOLPHIN FC
2 5HERRINGTON CW FC
Ray Dobson
Line-upTeam Sheet
Third Division Subsiduary Cup Group A
PARK VIEW FC
2 5WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
KINGS ARMS FC
5 2PENSHAW CC FC
Fatai Balogun
Line-upTeam Sheet
Third Division Subsiduary Cup Group B
WEAR UNITED FC
5 2MILLFIELD FREE GARDENERS FC
Gavin Sloanes
Line-upTeam Sheet
MILLFIELD ODDIES
1 1LAKESIDE SSC FC
Andrew McDonnell
Line-upTeam Sheet
04 February 2018
Durham County Sunday Cup
VICTORIA GARDENS FC
1 2PETERLEE CATHOLIC CLUB
County Appointed
Line-upTeam Sheet
League Cup Semi Final Spons by Hendersons Butchers
THE LANSDOWNE FC
3 2RYHOPE FORESTERS FC
Matthew Cain
Colin Stores Liam Stores
Line-upTeam Sheet
First Division
WASHINGTON COLLIERY FC
2 6REDHOUSE LAST ORDERS
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
ASHBROOKE HENDON FC
0 2SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
NEW TOWN FC
2 3ODDIES FC
Greame Fyvie
Line-upTeam Sheet
THORNEY CLOSE INN FC
3 3THE STELLA FC
Derrick Callaghan
Line-upTeam Sheet
Second Division
AFC WEARSIDE
1 2WASHINGTON ATHLETIC FC
Alex Rodgers
Line-upTeam Sheet
PENNYWELL COMRADES FC
4 2THE BOARD INN FC
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
THE VICTORY CLUB
1 5GRANGE PARK FC
Colin Archbold
Line-upTeam Sheet
THE WILLOW POND FC
2 3MYERS FC
Kevin McKitterick
Line-upTeam Sheet
Third Division
MILLFIELD FREE GARDENERS FC
2 5WASHINGTON NEW TAVERN FC
Gary Hargrave
Line-upTeam Sheet
MILLFIELD ODDIES
3 5LAKESIDE SSC FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FC
3 4PARK VIEW FC
Warren Broadbent
Line-upTeam Sheet
WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
3 1PENSHAW CC FC
Andrew McDonnell
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
WHITBURN PANTHERS FC
1 11TERMINUS FC
Ray Dobson
Line-upTeam Sheet
AFC HOUGHTON
3 10HERRINGTON CW FC
Gregg Hargrave
Line-upTeam Sheet
MILLVIEW CIU FC
2 1WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
Fatai Balogun
Line-upTeam Sheet
THE GRANGE FC
9 2THE DOLPHIN FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
5 1NOOKSIDE FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
Total Sport Challenge Trophy Rnd 2
TC PLASTICS FC
10 0THE ROYAL MARINE FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
Total Sport Challenge Trophy
WASHINGTON ARMS FC
1 8SOUTHWICK FC
Christopher Armstrong
Line-upTeam Sheet
WEAR UNITED FC
2 7PORT OF CALL FC
Gavin Sloanes
Line-upTeam Sheet
RYHOPE TOP HOUSE FC
1 2SR DONS FC
Karl Barron
Line-upTeam Sheet
THE PARK FC
8 2FARRA PARAGON ISL FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
28 January 2018
League Cup Semi Final Spons by Hendersons Butchers
SOUTHWICK FC
5 0VICTORIA GARDENS FC
Greame Fyvie
Joe Pringle Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
Premier Division
HCTWR GROUP FC
2 0FARRA PARAGON ISL FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FORESTERS FC
2 4TC PLASTICS FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
SR DONS FC
5 0SILKSWORTH CW
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
First Division
NEW TOWN FC
0 0THE STELLA FC
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON COLLIERY FC
0 9PORT OF CALL FC
Colin Archbold
Line-upTeam Sheet
RYHOPE TOP HOUSE FC
3 2ODDIES FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
THE ROYAL MARINE FC
2 0ASHBROOKE HENDON FC
Ian Quinn
Line-upTeam Sheet
THORNEY CLOSE INN FC
1 3SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
Karl Barron
Line-upTeam Sheet
Second Division
PENNYWELL COMRADES FC
4 0WASHINGTON ATHLETIC FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
THE BOARD INN FC
1 7THE PARK FC
Micheal Crowe
Line-upTeam Sheet
THE WILLOW POND FC
2 2RYHOPE CW (SUN)
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
GRANGE PARK FC
5 4MYERS FC
John McDowell
Line-upTeam Sheet
Third Division
PARK VIEW FC
8 3WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
MILLFIELD FREE GARDENERS FC
2 3KINGS ARMS FC
Brian King
Line-upTeam Sheet
MILLFIELD ODDIES
3 2PENSHAW CC FC
Jack Barrow
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FC
3 1WASHINGTON NEW TAVERN FC
Ray Dobson
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
MILLVIEW CIU FC
9 1WHITBURN PANTHERS FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
NOOKSIDE FC
4 2WITHERWACK FC
Andrew McDonnell
Line-upTeam Sheet
THE DOLPHIN FC
2 3TERMINUS FC
Gavin Sloanes
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
2 5THE GRANGE FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
0 4HERRINGTON CW FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
Third Division Subsiduary Cup Group B
LAKESIDE SSC FC
2 2WEAR UNITED FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
Total Sport Challenge Trophy
RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
5 1REDHOUSE LAST ORDERS
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
THE LANSDOWNE FC
Pens 3-5
1 1THE JOLLY POTTERS FC
Gregg Hargrave
Line-upTeam Sheet
21 January 2018
Fourth Division
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
10 0AFC HOUGHTON
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ARMS FC
1 0NOOKSIDE FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
14 January 2018
Durham County Sunday Cup
PETERLEE CATHOLIC CLUB
2 1SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
RYHOPE FORESTERS FC
1 2HCTWR GROUP FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH CW
1 2FARRA PARAGON ISL FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
SR DONS FC
1 6SOUTHWICK FC
Greame Fyvie
Line-upTeam Sheet
TC PLASTICS FC
1 4RCA GRANGETOWN FLORISTS FC
Ian Quinn
Line-upTeam Sheet
VICTORIA GARDENS FC
1 0THE LANSDOWNE FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
First Division
ASHBROOKE HENDON FC
3 0REDHOUSE LAST ORDERS
Gregg Hargrave
Line-upTeam Sheet
NEW TOWN FC
0 1THORNEY CLOSE INN FC
Aaron Morton
Line-upTeam Sheet
ODDIES FC
4 1THE STELLA FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
RYHOPE TOP HOUSE FC
5 0PORT OF CALL FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
THE ROYAL MARINE FC
1 7THE JOLLY POTTERS FC
Adam Crowe
Line-upTeam Sheet
Second Division
THE PARK FC
4 1AFC WEARSIDE
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
MYERS FC
2 3GRANGE PARK FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
PENNYWELL COMRADES FC
3 0THE WILLOW POND FC
Colin Stores
Line-upTeam Sheet
THE VICTORY CLUB
4 2WASHINGTON ATHLETIC FC
Colin Archbold
Line-upTeam Sheet
RYHOPE CW (SUN)
1 1THE BOARD INN FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
Third Division
LAKESIDE SSC FC
2 0MILLFIELD FREE GARDENERS FC

Line-upTeam Sheet
WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
2 0WEAR UNITED FC
Karl Barron
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
AFC HOUGHTON
2 5THE GRANGE FC
Andrew McDonnell
Line-upTeam Sheet
NOOKSIDE FC
8 2WHITBURN PANTHERS FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
TERMINUS FC
2 1WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
Fatai Balogun
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
7 1MILLVIEW CIU FC
Jack Barrow
Line-upTeam Sheet
WITHERWACK FC
2 0THE DOLPHIN FC
Ivan Rowell
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ARMS FC
3 1HERRINGTON CW FC
Gavin Sloanes
Line-upTeam Sheet
Third Division Subsiduary Cup Group A
KINGS ARMS FC
2 1RYHOPE FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
PENSHAW CC FC
3 3PARK VIEW FC
Jack Smith
Line-upTeam Sheet
Third Division Subsiduary Cup Group B
MILLFIELD ODDIES
3 3WASHINGTON NEW TAVERN FC
Ray Dobson
Line-upTeam Sheet
07 January 2018
Durham County Sunday Cup
HCTWR GROUP FC
1 3VICTORIA GARDENS FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
SR DONS FC
1 4Newton Aycliffe The Huntsman
County Appointed
Line-upTeam Sheet
STOCKTON HARDWICK
0 1SUNDERLAND RAILWAY CLUB FC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
RYHOPE FORESTERS FC
0 0FARRA PARAGON ISL FC
Givi Todua
Line-upTeam Sheet
SOUTHWICK FC
4 2TC PLASTICS FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
THE LANSDOWNE FC
4 1SILKSWORTH CW
Gavin Sloanes
Line-upTeam Sheet
First Division
NEW TOWN FC
1 2ASHBROOKE HENDON FC
Daniel Mahmoodshahi
Line-upTeam Sheet
RYHOPE TOP HOUSE FC
3 0WASHINGTON COLLIERY FC
Joe Pringle
Line-upTeam Sheet
THORNEY CLOSE INN FC
1 0ODDIES FC
Karl Barron
Line-upTeam Sheet
Second Division
WASHINGTON ATHLETIC FC
1 1RYHOPE CW (SUN)
Gregg Hargrave
Line-upTeam Sheet
AFC WEARSIDE
1 6MYERS FC
Jack Barrow
Line-upTeam Sheet
THE BOARD INN FC
1 2PENNYWELL COMRADES FC
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
GRANGE PARK FC
5 1THE WILLOW POND FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
THE PARK FC
4 1THE VICTORY CLUB
Micheal Anthony Crowe
Line-upTeam Sheet
Third Division
WEAR UNITED FC
2 2KINGS ARMS FC
Kieran Downey
Line-upTeam Sheet
MILLFIELD ODDIES
3 6PARK VIEW FC
M Heskett
Line-upTeam Sheet
PENSHAW CC FC
3 1MILLFIELD FREE GARDENERS FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
RYHOPE FC
2 1LAKESIDE SSC FC
Ray Dobson
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON NEW TAVERN FC
5 1WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
MILLVIEW CIU FC
0 5WASHINGTON JUNIORS TEAL FARM FC
Adam Crowe
Line-upTeam Sheet
NOOKSIDE FC
2 1AFC HOUGHTON
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
THE GRANGE FC
5 0WASHINGTON JUNIORS BLUE BELL INN FC
Brian King
Line-upTeam Sheet
WITHERWACK FC
2 2TERMINUS FC
Fatai Balogun
Line-upTeam Sheet
17 December 2017
League Cup spons by Hendersons Butchers 4th Rnd
GRANGE PARK FC
1 6SOUTHWICK FC
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
Third Division
PARK VIEW FC
6 1RYHOPE FC
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
Fourth Division
WITHERWACK FC
0 6HERRINGTON CW FC
John Harkess
Line-upTeam Sheet
10 December 2017
Joe Holborn Memorial Cup spons by RCA G Florist.
VICTORIA GARDENS FC
2 0HCTWR GROUP FC
Matthew Cain
Line-upTeam Sheet
Second Division
GRANGE PARK FC
2 0THE VICTORY CLUB
Josh Mills
Line-upTeam Sheet
THE PARK FC
4 0THE BOARD INN FC
Ryan Bird
Line-upTeam Sheet
Third Division
WEAR UNITED FC
0 5WEARMOUTH COLLIERY WELFARE JUNIORS FC
Connor Kitson
Line-upTeam Sheet
03 December 2017
Premier Division
VICTORIA GARDENS FC
5 0FARRA PARAGON ISL FC
Greame Fyvie
Line-upTeam Sheet
Second Division
THE PARK FC
11 1WASHINGTON ATHLETIC FC
Phil Clayton
Line-upTeam Sheet
GRANGE PARK FC
8 1RYHOPE CW (SUN)
John McDowell
Line-upTeam Sheet
Third Division
WEAR UNITED FC
6 2LAKESIDE SSC FC
Jack Barrow
Line-upTeam Sheet
26 November 2017
Durham County Sunday Cup
Pelton RAOB
3 4HCTWR GROUP FC
County Appointed